Of kies:   
    Home | Competitie | Beker | Jeugd | Clubs | Wedstrijdkalender | Ratings | Downloads | Contact | Links
  

Schaakvitamines van woensdag 17-10-2018
   

Laatste wijzigingen
02-06-2016
17-10-2018 Eerste klasse B
17-10-2018 Tweede klasse B
17-10-2018 Tweede klasse D
27-05-2018 Beker

Komende competitie- en bekerwedstrijden
02-06-2016
18-10-2018Eerste klasse BS.C. Westeinder N1 - Kijk Uit N1
18-10-2018Tweede klasse CS.V. De Wijker Toren... - HWP Haarlem N3
18-10-2018Derde klasse BSchaakclub Purmerend... - Schaakgroep Koedijk ...
19-10-2018Derde klasse EVredeburg N2 - Castricum N3
19-10-2018Derde klasse FKennemer Combinatie ... - S.C. Westeinder N2
19-10-2018Derde klasse GSantpoort N2 - Chess Soc. Zandvoort...
20-10-2018Eerste klasse ACastricum N1 - En Passant N
29-10-2018Derde klasse ESchaakgenootschap He... - Vredeburg N2
29-10-2018Derde klasse GDe Uil N3 - Santpoort N2
30-10-2018Tweede klasse ASchaakgroep Koedijk ... - Ca´ssa-Eenhoorn N2
30-10-2018Tweede klasse CKrommenie N2 - Bergen N1
30-10-2018Derde klasse AM.S.C. N2 - Warmenhuizen'76 N
30-10-2018Derde klasse BDegoschalm-Revanche ... - Schaakclub Purmerend...
30-10-2018Derde klasse DOppositie N1 - Opening '64 N2
30-10-2018Derde klasse FHWP Haarlem N6 - Kennemer Combinatie ...

Laatste club wijzigingen
16-10-2018 De WaagtorenAlkmaar
22-09-2018 Anna PaulownaSchagen
14-09-2018 Schaakclub PurmerendPurmerend
12-09-2018 De PionierAbbekerk
06-09-2018 HoofddorpHoofddorp
 

En verder binnen de NHSB
Verslag Hutton-toernooi 2018  lees verder
 
GP prijzen 2017-2018  lees verder
 
Toptraining door Yasser Seirawan in MEC (1800+)  lees verder
 
Aanvragen KNSB-erespelden  lees verder
 
Aanmelden 5de en lagere klassen KNSB uiterlijk op 01-09 a.s.  lees verder
 
Zin in schaken op Texel op 18-08 a.s. ? Zie de wedstrijdkalender  lees verder
 
Speelwekenschema competitie 2018-2019; reglement - appendix 4  lees verder
 
Bekerfinale actueel  lees verder
 

oktober 2018
zmdwdvz
 
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
 
 
NHSB mailinglijst
Inschrijven op onze mailings

Binnenkort
20-10-201828-10-2018 
Haarlemse Meesters 2018
Klassiek - ZwitsersHaarlem  lees verder
21-10-201821-10-2018 
Finbotx GP Hoorn
jeugd 8-kampenZwaag  lees verder
02-11-201802-11-2018 
Peter Wardenaar Open Snelschaakkampioenschap van Warmenhuizen
Warmenhuizen  lees verder
09-11-201822-12-2018 
36ste Voges Open Schaakkampioenschap van Hillegom 2018
Meerdaags, OpenHillegom  lees verder
10-11-201810-11-2018 
NHSB PK rapid Volendam
rapidVolendam  lees verder
18-11-201818-11-2018 
Grand Prix Zaanstad
jeugd 8-kampen Zaandam  lees verder
25-11-201825-11-2018 
Noord-Hollandse Schaakbond Afdeling meisjeskampioenschappen Categorie D
RapidZwaag  lees verder
16-12-201816-12-2018 
Grand Prix Beverwijk
jeugd 8-kampenBeverwijk  lees verder
29-12-201829-12-2018 
Kerstviertallenrapid 2018 (Schaaklust)
RapidAndijk  lees verder
06-01-201906-01-2019 
Grand Prix Sint-Pancras (t/m 19 jaar)
jeugd 8-kampenSint Pancras  lees verder
20-01-201920-01-2019 
Swier Grand Prix Santpoort
jeugd 8-kampen Santpoort-Noord  lees verder
24-02-201924-02-2019 
GP Castricum
jeugd 8-kampenCastricum  lees verder