Of kies:   
    Home | Competitie | Beker | Jeugd | Clubs | Wedstrijdkalender | Ratings | Downloads | Contact | Links
  


- Chris de Saegher    Print dit bericht
HWP Haarlem oppermachtig bij de E-teams

Zondag 3 maart was een bedrijvige dag binnen de NHSB want in Denkportcentrum Boko te Zaandam stond voor de jongste jeugd het Kampioenschap E-teams op het programma. Op dit toernooi waren 8 viertallen van de partij waarvan maar liefst 3 namens HWP Haarlem. Niet verrassend dat zij natuurlijk een voorname rol in de verdeling van de prijzen en NK-tickets speelden maar dat hun overmacht zo groot zou zijn...

Regerend kampioen HWP E1 won ditmaal al haar wedstrijden maar de voorsprong op de nummer 2 was toch kleiner dan vorig jaar. Dit omdat HWP E2 tegen de resterende teams ook de maximale score qua matchpunten behaalde. Alle spelers scoorden natuurlijk heel goed maar zoals wel vaker werd het echte verschil gemaakt aan bord 3 en 4. Floris Witlox en Kasper Hetterscheidt (HWP E1) haalden 7 uit 7 en Catootje Smets en Ezra Ormsby (HWP E2) kwamen op 6 uit 7 uit.

De strijd om de derde plaats werd in de slotronde uiteindelijk nog beslist in het voordeel van die andere Haarlemse club Kennemer Combinatie. In de laatste ronde maakten zij via een 4-0 overwinning op De Wijker Toren hun achterstand op Krommenie en Purmerend goed, die beiden tegen respectievelijk HWP E1 en E2 onderuit gingen. Vooral jammer voor Max Geldof die namens Krommenie als enige speler aan de eerste 2 borden 100 % scoorde.

De tweede plek van HWP E2 maakte de weg ook nog vrij voor HWP E3 om de prijs voor het beste team in de E2-categorie binnen te halen. De twee andere teams die daar qua gemiddelde rating ook aanspraak op maakten (Witte Paard Zaanstad en De Wijker Toren) hielden de Haarlemmers keurig onder zich.

Met het speeltempo van 15 minuten zonder increment hadden de spelers weinig moeite. Er zaten een paar snelle rondes tussen zodat er tussendoor ook nog tijd over was voor Frank Tijdeman van de organiserende club ZSC-Saende om een leuke verhandeling over verrassende openingstruukjes ten beste te geven.

De eindstand (met achtereenvolgens de match- en bordpunten):

1. HWP Haarlem E1                 14       25½

2. HWP Haarlem E2                 12       19½

3. Kennemer Combinatie E1      8        17

4. Krommenie E1                       8         16

5. Purmerend E1                        8         14

6. HWP Haarlem E3                   4         11½

7. Witte Paard (Z) E1                  1          5½

8. De Wijker Toren E1                 1          3

 

 

 Chris de Saegher, 03-03-2019

- Özden Tuna    Print dit bericht
NHSB Jeugdclubkampioenschap 2019 - Viertallen C & D

Aan de jeugdleiders,
Op zondag 31 maart a.s. organiseert de NHSB in samenwerking met Schaakvereniging
Caïssa-Eenhoorn het kampioenschap voor C en D viertallen.
Dit kampioenschap wordt gehouden in Cultureel Centrum De Plataan,
Pastoor Nuyensstraat 1, 1689 GM Zwaag, telefoon 0229-238027

Gegevens:
Categorie C        De spelers en speelsters moeten geboren zijn in 2005 of later.
Categorie D        De spelers en speelsters moeten geboren zijn in 2007of later.
Inschrijfgeld        Geen.
Aanvang        10.00 uur, i.v.m. de indeling om 09.45 uur aanwezig zijn.
Speeltempo        25 minuten p.p.p.p.
Systeem        Er worden zeven ronden Zwitsers gespeeld.
Eventueel worden het speeltempo en het aantal ronden aangepast,
                    dit is afhankelijk van het aantal deelnemende teams.
Prijsuitreiking    Circa 16.30 uur.
Prijzen    Er zijn per categorie drie bekers te winnen,
(+ medailles voor de spelers).
In de D-categorie is er ook een beker (+ medailles) voor het beste tweede team.             Alle deelnemers krijgen een vaantje.

Teams:
Een team bestaat uit vier spelers of speelsters, plus eventuele wisselspelers.

In De Plataan is er toezicht onder verantwoordelijkheid van de NHSB, buiten het gebouw
vervalt dit toezicht.

Voor dit toernooi geldt het reglement NHSB Kampioenschappen voor C en D-viertallen van 13 januari 2007.
Dit reglement is te downloaden op de website van de NHSB.
U dient er rekening mee te houden dat deelname alleen mogelijk is wanneer de spelers lid zijn van de NHSB en voor dit kampioenschap niet uitkomen bij een andere bond.
Alle teams dienen vergezeld te zijn van een teamleider.
Aanmelden: vóór donderdag 28 maart.
U kunt uw team/teams inschrijven bij Gilles Provoost, adres zie boven.  

Voor het Nederlands Kampioenschap (KNSB Jeugdclubcompetitie 2019/2020)
mag onze bond bij de C-teams en ook bij de D-teams twee teams afvaardigen.   
 
Met vriendelijke groet,
namens de jeugdcommissie,
Gilles Provoost

 Özden Tuna, 22-02-2019

- Özden Tuna    Print dit bericht
CinéMax: 14.00 – 15.20 uur: Closing gambit (2018) & 15.30 – 16.40 uur: The Polgar Variant (2014)

http://www.maxeuwe.nl/index.php/activiteit/archief-activiteiten/90-archief-activiteiten-artikelen/542-cinemax-mrt-2019

GRATIS TOEGANG

 Özden Tuna, 22-02-2019

- Özden Tuna    Print dit bericht lees voor
Voorjaars-ALV op 05-06-2019 (De Jansheeren, Heemskerk)

De voorjaars-ALV zal dit jaar op 05-06 a.s. gehouden worden, eveneens in De Jansheeren te Heemskerk.

Gedurende volgend seizoen (2019-2020) zijn beide ALV's gepland in Dienstencentrum Overdie te Alkmaar, dit om de leden in de kop van Noord-Holland tegemoet te komen.
De intentie is om van seizoen tot seizoen deze lokatiewisseling toe te passen (ene seizoen in Heemskerk, ander seizoen in Alkmaar).

 Özden Tuna, 18-02-2019

- Özden Tuna    Print dit bericht
NHSB deelnemers voor het D Kampioenschap 2019

NHSB deelnemers voor het D Kampioenschap 2019

Bondsnummer

Achternaam

Voornaam

Geb. Dat.

Vereniging

Rating

 

 

 

 

 

 

 

 

8757452

Bakker

Niels

2007

Pers. Lid

465

 

8688999

Bok

Tjacko

2009

HWP (H)

773

 

8789033

Duijs, v/d

Stefan

2007

Kennemer Combinatie

606

 

8590615

Gagik

Artunov

2007

Magnus

844

 

8762512

Geldof

Wouter

2009

SV Krommenie

518

 

8795941

Hesselingen, v

Guido

2007

Opening’64

887

 

8693355

Jansma

Dennis

2007

SC Purmerend

1455

 

8693366

Jansma

Robin

2009

Sc Purmerend

690

 

8547638

Jong, de

Quint

2008

Kennemer Combinatie

1120

 

8740248

Kop

Jelle

2008

HWP (H)

608

 

8826356

Kreuk, v/d

Brian

2008

Caïssa-Eenhoorn

 

 

8750269

Kunkeler

Germain

2008

SC Purmerend

 

 

8632745

Schoonenwolf

Jack

2007

Kennemer Combinatie

1122

 

8686623

Schoonenwolf

Luke

2008

Kennemer Combinatie

531

 

8836762

Smit

Robin

2007

SC Aartswoud

 

 

8610063

Terwee

Laurens

2008

Kennemer Combinatie

736

 

8702397

Waterhorst

Dennis

2007

Opening’64

756

 

8526256

Winter, de

Arthur

2008

SV De Vennep

1686

 

 Özden Tuna, 07-02-2019

- Özden Tuna    Print dit bericht
NHSB deelnemer in de F-categorie 2019

NHSB deelnemer in de F-categorie 2019

Bondsnumer

Achternaam

Voornaam

Geb. Dat.

Vereniging

Rating

 

8757441

Bakker

Tim

2010

De Waagtoren

 

 

8825289

Gomes

Pedro

2010

HWP (H)

 

 

8840018

Julen

Gonzalez Wilson

2010

SC Purmerend

 

 

8815895

Kunkeler

Caitlin

2010

SC Purmerend

 

 

8772984

Smets

Cas

2010

HWP (H)

597

 

8836773

Smit

Niels

2010

SC Aartswoud

 

 

8735562

Stassen

Bo

2010

HWP (H)

245

 

8784930

Stratmann

Julia

2010

SC Aartswoud

 

 

8735551

Witlox

Floris

2010

HWP (H)

534

 

 Özden Tuna, 07-02-2019

- Özden Tuna    Print dit bericht
NHSB deelnemers in de G-categorie 2019

NHSB deelnemers in de G-categorie 2019

Bondsnummer

Achternaam

Voornaam

Geb. Dat.

Vereniging

Rating

 

8779199

Geldof

Max

2011

SV Krommenie

572

 

8755868

Rooijakkers

Liam

2011

Kennemer Combinatie

548

 

8782576

Smets

Catootje

2011

HWP (H)

405

 

8784941

Stratmann

Sophia

2011

SC Aartswoud

 

 

 Özden Tuna, 07-02-2019

- Özden Tuna    Print dit bericht
NHSB deelnemers in de H-categorie 2019

NHSB deelnemers in de H-categorie 2019

Bondsnummer

Achternaam

Voornaam

Geb. Dat.

Vereniging

Rating

 

8835948

Jong, de

Lex

2012

SV  Heerhugowaard

 

 

8836784

Smit

Rosa

2012

SC Aartswoud

 

 

8840007

Tycho

Lim

2012

SC Purmerend

 

 

 Özden Tuna, 07-02-2019

Binnenkort
23-03-201923-03-2019 
Tulpentoernooi 2019
RapidPurmerend  lees verder
23-03-201923-03-2019 
Finale Kampioenschap Basisscholen
Hoorn  lees verder
31-03-201931-03-2019 
NHSB Jeugdclubkampioenschap viertallen C & D 2019
Zwaag  lees verder
07-04-201907-04-2019 
Verheul Super-GP Schagen
jeugd 4-kampen Schagen  lees verder
07-04-201907-04-2019 
Verheul Grand Prix Schagen
jeugd 8-kampenSchagen  lees verder
22-04-201922-04-2019 
Het anders dan anders toernooi 2019
Snelschaak  lees verder
17-05-201918-05-2019 
Karel Kuip vierkampen 2019
Haarlem  lees verder
19-05-201919-05-2019 
3e JP’s Kroegloper Hoorn
Hoorn  lees verder
30-05-201930-05-2019 
39ste Louis Blok Rapidtoernooi op Hemelvaartsdag
Rapid 6-kampenZandvoort  lees verder
30-05-201930-05-2019 
Grand Prix Purmerend
jeugd 8-kampenPurmerend  lees verder
05-06-201928-08-2019 
15'de Midzomerschaaktoernooi
Klassiek - ZwitsersBovenkarspel  lees verder
14-06-201915-06-2019 
47ste Vierkampentoernooi De Uil
VierkampHillegom  lees verder