Of kies:   
    Home | Competitie | Beker | Jeugd | Clubs | Wedstrijdkalender | Ratings | Downloads | Contact | Links
  

juli 2018
zmdwdvz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
 
 
 
Poule indeling
Seizoen 2012-2013
    Pouleindeling  |  Ratings  |  Print  |  Help 
Pouleindeling
Promotieklasse
1Aartswoud 1090001 AartswoudHoogwoud
2Ca´ssa-Eenhoorn 3090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
3Kijk Uit 1090028 Kijk UitIJmuiden
4Heerhugowaard 1090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
5Purmerend 2090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
6HWP Haarlem 2090023 HWP HaarlemHaarlem
7De Uil 1090054 De UilHillegom
8S.C. Aalsmeer 1090003 S.C. WesteinderKudelstaart
9Het Witte Paard 1090062 Het Witte PaardZaandijk
10Santpoort 2090044 SantpoortVelserbroek
Eerste klasse A
1De Waagtoren 3090034 De WaagtorenAlkmaar
2Ca´ssa-Eenhoorn 4090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
3M.S.C. 1090032 M.S.C.Den Helder
4Bergen 1090006 BergenBergen NH
5Magnus/Anna P. 1090030 MagnusSchagen
6HWP Haarlem 4090023 HWP HaarlemHaarlem
7Castricum 1090009 CastricumCastricum
8W.S.C. De Pion090039 W.S.C. De PionWormer
Eerste klasse B
1Krommenie 1090064 KrommenieKrommenie
2Volendam 1090066 VolendamVolendam
3Z.S.C. Saende 3090042 Z.S.C. SaendeZaandam
4De Waagtoren 4090034 De WaagtorenAlkmaar
5Chess Soc. Zandvoort/Jopen 1090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
6Ca´ssa-Eenhoorn 5090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
7KC-ChessCool 1090071 Kennemer CombinatieHaarlem
8HWP Haarlem 3090023 HWP HaarlemHaarlem
Tweede klasse A
1De Waagtoren 5090034 De WaagtorenAlkmaar
2Schaakmat 1090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
3En Passant090015 En PassantDen Burg
4Opening '64 1090036 Opening '64Sint Pancras
5De Strandloper090048 De StrandloperPetten
6Aartswoud 3090001 AartswoudHoogwoud
7Schaakgroep Koedijk 1090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
8Bergen 2090006 BergenBergen NH
Tweede klasse B
1Schaaklust090047 SchaaklustAndijk
2Ca´ssa-Eenhoorn 6090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
3Aartswoud 2090001 AartswoudHoogwoud
4K.T.V. 1090027 K.T.V.Enkhuizen
5De Groene Zes 1090026 De Groene ZesBovenkarspel
6Aris de Heer090002 Aris de HeerMiddenbeemster
7Purmerend 3090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
8Attaqueer 090005 AttaqueerNibbixwoud
Tweede klasse C
1KC-Heemsteedse 1090071 Kennemer CombinatieHaarlem
2KC-ChessCool 2090071 Kennemer CombinatieHaarlem
3Castricum 2090009 CastricumCastricum
4Excelsior 1090017 ExcelsiorHeemskerk
5De Waagtoren 6090034 De WaagtorenAlkmaar
6De Vennep 1090014 De VennepNieuw-Vennep
7Assendelft 1090004 AssendelftAssendelft
8Bakkum 1090010 BakkumCastricum
Tweede klasse D
1KC-Het Spaarne 1090071 Kennemer CombinatieHaarlem
2De Vennep 2090014 De VennepNieuw-Vennep
3S.C. Aalsmeer 2090003 S.C. WesteinderKudelstaart
4De Uil 2090054 De UilHillegom
5Santpoort 3090044 SantpoortVelserbroek
6S.V. De Wijker Toren 3090061 S.V. De Wijker TorenBeverwijk
7KC-ChessCool 3090071 Kennemer CombinatieHaarlem
8HWP Haarlem 5090023 HWP HaarlemHaarlem
Derde klasse A
1Revanche090068 RevancheWervershoof
2K.T.V. 2090027 K.T.V.Enkhuizen
3Degoschalm090016 DegoschalmWestwoud
4M.S.C. 2090032 M.S.C.Den Helder
5Heerhugowaard 2090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
6Ca´ssa-Eenhoorn 7090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
7Magnus/Anna Paulowna 2090030 MagnusSchagen
8Heerhugowaard 4090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
Derde klasse B
1Excelsior 2090017 ExcelsiorHeemskerk
2Schaakgroep Koedijk 2090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
3Opening '64 2090036 Opening '64Sint Pancras
4Krommenie 2090064 KrommenieKrommenie
5Castricum 3090009 CastricumCastricum
6Heerhugowaard 3090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
7Vredeburg 2090057 VredeburgLimmen
8Oppositie 1090037 OppositieHeiloo
Derde klasse C
1KC-ChessCool 4 J090071 Kennemer CombinatieHaarlem
2De Uil 4090054 De UilHillegom
3Vredeburg 1090057 VredeburgLimmen
4HWP Haarlem 6090023 HWP HaarlemHaarlem
5Chess Soc. Zandvoort/Jopen 3090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
6Schaakgenootschap Het Paard van Ree090065 Schaakgenootschap Het Paard van ReeWijk aan Zee
7Kijk Uit 2090028 Kijk UitIJmuiden
8Het Witte Paard 2090062 Het Witte PaardZaandijk
Derde klasse D
1Chess Soc. Zandvoort/Jopen 2090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
2Hoofddorp090019 HoofddorpHoofddorp
3Santpoort 4090044 SantpoortVelserbroek
4S.V. De Wijker Toren 4090061 S.V. De Wijker TorenBeverwijk
5KC-Het Spaarne 2090071 Kennemer CombinatieHaarlem
6De Uil 3090054 De UilHillegom
7KC-Bloemendaal 1090071 Kennemer CombinatieHaarlem
8Krommenie 3090064 KrommenieKrommenie
Vierde klasse A
1Magnus-Anna Paulowna 3090030 MagnusSchagen
2Schaakmat 3090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
3Warmenhuizen'76 2090059 Warmenhuizen'76Warmenhuizen
4K.T.V. 3090027 K.T.V.Enkhuizen
5M.S.C. 3090032 M.S.C.Den Helder
6De Pionier090043 De PionierAbbekerk
7Schaakgroep Koedijk 3090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
8Opening '64 3090036 Opening '64Sint Pancras
Vierde klasse B
1Purmerend 4090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
2Purmerend 6090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
3Schaakgroep Koedijk 4090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
4Oppositie 2090037 OppositieHeiloo
5De Waagtoren 7090034 De WaagtorenAlkmaar
6Schaakmat 2090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
7Warmenhuizen'76 1090059 Warmenhuizen'76Warmenhuizen
Vierde klasse C
1Kijk Uit 3090028 Kijk UitIJmuiden
2Z.S.C. Saende 5 J090042 Z.S.C. SaendeZaandam
3S.V. De Wijker Toren 5090061 S.V. De Wijker TorenBeverwijk
4KC-ChessCool 5090071 Kennemer CombinatieHaarlem
5Purmerend 7090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
6Santpoort 5090044 SantpoortVelserbroek
7HWP Haarlem 8090023 HWP HaarlemHaarlem
Vierde klasse D
1Purmerend 5090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
2HWP Haarlem 7090023 HWP HaarlemHaarlem
3HWP Haarlem 9090023 HWP HaarlemHaarlem
4Assendelft 2090004 AssendelftAssendelft
5De Vennep 3090014 De VennepNieuw-Vennep
6S.C. Aalsmeer 3090003 S.C. WesteinderKudelstaart
7Z.S.C. Saende 4090042 Z.S.C. SaendeZaandam
Klasse 4.5 A
1K.T.V. 4090027 K.T.V.Enkhuizen
2Oppositie 3090037 OppositieHeiloo
3Schaakmat 4090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
4De Groene Zes 2090026 De Groene ZesBovenkarspel
5Torenhoog090021 TorenhoogHoogkarspel
6Volendam 2090066 VolendamVolendam
Klasse 4.5 B
1Z.S.C. Saende 6J090042 Z.S.C. SaendeZaandam
2Excelsior 3090017 ExcelsiorHeemskerk
3Krommenie 4090064 KrommenieKrommenie
4De Uil 5090054 De UilHillegom
5Kijk Uit 4090028 Kijk UitIJmuiden
6Bakkum 2090010 BakkumCastricum