Of kies:   
    Home | Competitie | Beker | Jeugd | Clubs | Wedstrijdkalender | Ratings | Downloads | Contact | Links
  

juli 2018
zmdwdvz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
 
 
 
Poule indeling
Seizoen 2013-2014
    Pouleindeling  |  Ratings  |  Print  |  Help 
Pouleindeling
Promotieklasse
1S.C. Aalsmeer090003 S.C. WesteinderKudelstaart
2De Waagtoren 3090034 De WaagtorenAlkmaar
3Heerhugowaard090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
4Aartswoud090001 AartswoudHoogwoud
5Het Witte Paard090062 Het Witte PaardZaandijk
6Purmerend 2090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
7Santpoort 2090044 SantpoortVelserbroek
8Kennemer Combinatie 3090071 Kennemer CombinatieHaarlem
9S.V. Het Spaarne 090055 S.V. Het SpaarneHaarlem
10Kijk Uit090028 Kijk UitIJmuiden
Eerste klasse A
1Magnus-Anna Paulowna Comb.090030 MagnusSchagen
2Schaakgroep Koedijk090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
3Castricum090009 CastricumCastricum
4Ca´ssa-Eenhoorn 3090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
5Bergen090006 BergenBergen NH
6HWP Haarlem 3090023 HWP HaarlemHaarlem
7Excelsior090017 ExcelsiorHeemskerk
8De Waagtoren 4090034 De WaagtorenAlkmaar
Eerste klasse B
1Ch. Soc. Zandvoort/Jopen 090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
2HWP Haarlem 4090023 HWP HaarlemHaarlem
3De Uil090054 De UilHillegom
4Purmerend 3090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
5W.S.C. De Pion090039 W.S.C. De PionWormer
6Krommenie090064 KrommenieKrommenie
7Z.S.C. Saende 3090042 Z.S.C. SaendeZaandam
8S.V. De Wijker Toren 3090061 S.V. De Wijker TorenBeverwijk
Tweede klasse A
1En Passant090015 En PassantDen Burg
2Heerhugowaard 2090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
3Aartswoud 3090001 AartswoudHoogwoud
4De Waagtoren 5090034 De WaagtorenAlkmaar
5M.S.C.090032 M.S.C.Den Helder
6Schaakgroep Koedijk 2090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
7Opening '64090036 Opening '64Sint Pancras
8Schaakmat090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
Tweede klasse B
1De Groene Zes090026 De Groene ZesBovenkarspel
2Krommenie 2090064 KrommenieKrommenie
3Aris de Heer090002 Aris de HeerMiddenbeemster
4Ca´ssa-Eenhoorn 5090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
5Schaaklust090047 SchaaklustAndijk
6Aartswoud 2090001 AartswoudHoogwoud
7K.T.V.090027 K.T.V.Enkhuizen
8Revanche090068 RevancheWervershoof
Tweede klasse C
1Het Witte Paard 2090062 Het Witte PaardZaandijk
2Heemsteedse S.C.090022 Heemsteedse S.C.Heemstede
3Kennemer Combinatie 5090071 Kennemer CombinatieHaarlem
4Bakkum090010 BakkumCastricum
5Volendam090066 VolendamVolendam
6HWP Haarlem 5090023 HWP HaarlemHaarlem
7Castricum 2090009 CastricumCastricum
8Ca´ssa-Eenhoorn 4090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
Tweede klasse D
1De Vennep090014 De VennepNieuw-Vennep
2HWP Haarlem 6090023 HWP HaarlemHaarlem
3Santpoort 3090044 SantpoortVelserbroek
4S.V. Het Spaarne 2090055 S.V. Het SpaarneHaarlem
5S.C. Aalsmeer 2090003 S.C. WesteinderKudelstaart
6Hoofddorp090019 HoofddorpHoofddorp
7De Uil 2090054 De UilHillegom
8Kennemer Combinatie 4090071 Kennemer CombinatieHaarlem
Derde klasse A
1De Strandloper090048 De StrandloperPetten
2Bergen 2090006 BergenBergen NH
3Schaakgroep Koedijk 3090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
4Magnus-Anna Paulowna Comb. 2090030 MagnusSchagen
5Heerhugowaard 4090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
6Warmenhuizen '76090059 Warmenhuizen'76Warmenhuizen
7M.S.C. 2090032 M.S.C.Den Helder
8Opening '64 2090036 Opening '64Sint Pancras
Derde klasse B
1Heerhugowaard 3090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
2Schaakmat 2090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
3Attaqueer090005 AttaqueerNibbixwoud
4Purmerend 4090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
5K.T.V. 3090027 K.T.V.Enkhuizen
6K.T.V. 2090027 K.T.V.Enkhuizen
7Aartswoud 4090001 AartswoudHoogwoud
8Degoschalm090016 DegoschalmWestwoud
Derde klasse C
1Krommenie 3090064 KrommenieKrommenie
2Oppositie090037 OppositieHeiloo
3Vredeburg 2090057 VredeburgLimmen
4Assendelft090004 AssendelftAssendelft
5Volendam 2090066 VolendamVolendam
6Ca´ssa-Eenhoorn 6090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
7De Waagtoren 7090034 De WaagtorenAlkmaar
8Purmerend 5090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
Derde klasse D
1Z.S.C. Saende 4 J090042 Z.S.C. SaendeZaandam
2De Waagtoren 6090034 De WaagtorenAlkmaar
3Kennemer Combinatie 7090071 Kennemer CombinatieHaarlem
4Purmerend 6090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
5Castricum 3090009 CastricumCastricum
6Oppositie 2090037 OppositieHeiloo
7Vredeburg090057 VredeburgLimmen
8Excelsior 3090017 ExcelsiorHeemskerk
Derde klasse E
1Kennemer Combinatie 6 J090071 Kennemer CombinatieHaarlem
2Schaakgenootschap Het Paard van Ree090065 Schaakgenootschap Het Paard van ReeWijk aan Zee
3Kijk Uit 2090028 Kijk UitIJmuiden
4S.V. De Wijker Toren 4090061 S.V. De Wijker TorenBeverwijk
5Ch. Soc. Zandvoort/Jopen 2090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
6Excelsior 2090017 ExcelsiorHeemskerk
7HWP Haarlem 7090023 HWP HaarlemHaarlem
8De Uil 4090054 De UilHillegom
Derde klasse F
1Kennemer Combinatie 8 J090071 Kennemer CombinatieHaarlem
2HWP Haarlem 8090023 HWP HaarlemHaarlem
3S.V. Het Spaarne 3090055 S.V. Het SpaarneHaarlem
4S.C. Aalsmeer 3090003 S.C. WesteinderKudelstaart
5Santpoort 4090044 SantpoortVelserbroek
6De Uil 3090054 De UilHillegom
7Ch. Soc. Zandvoort/Jopen 3090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
8De Vennep 2090014 De VennepNieuw-Vennep
Vierde klasse A
1Opening '64 3090036 Opening '64Sint Pancras
2De Strandloper 2090048 De StrandloperPetten
3Magnus - Anna Paul. Comb. 4090030 MagnusSchagen
4M.S.C. 3090032 M.S.C.Den Helder
5Warmenhuizen'76 3090059 Warmenhuizen'76Warmenhuizen
6Heerhugowaard 6090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
Vierde klasse B
1Magnus - Anna Paul. Comb. 3090030 MagnusSchagen
2M.S.C. 4090032 M.S.C.Den Helder
3Opening '64 4090036 Opening '64Sint Pancras
4Heerhugowaard 5090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
5Warmenhuizen'76 2090059 Warmenhuizen'76Warmenhuizen
6Schaakmat 3090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
Vierde klasse C
1De Pionier090043 De PionierAbbekerk
2Attaqueer 2090005 AttaqueerNibbixwoud
3K.T.V. 4090027 K.T.V.Enkhuizen
4De Groene Zes 2090026 De Groene ZesBovenkarspel
Vierde klasse D
1Volendam 3090066 VolendamVolendam
2Z.S.C. Saende 6J090042 Z.S.C. SaendeZaandam
3Z.S.C. Saende 5090042 Z.S.C. SaendeZaandam
4Purmerend 7090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
Vierde klasse E
1Vredeburg 3090057 VredeburgLimmen
2HWP Haarlem 12 J090023 HWP HaarlemHaarlem
3De Waagtoren 9090034 De WaagtorenAlkmaar
4Castricum 4090009 CastricumCastricum
5Kijk Uit 3090028 Kijk UitIJmuiden
6Oppositie 3090037 OppositieHeiloo
Vierde klasse F
1De Waagtoren 8090034 De WaagtorenAlkmaar
2Bakkum 2090010 BakkumCastricum
3S.V. De Wijker Toren 5090061 S.V. De Wijker TorenBeverwijk
4Assendelft 2090004 AssendelftAssendelft
Vierde klasse G
1Heemsteedse S.C. 2090022 Heemsteedse S.C.Heemstede
2Kijk Uit 5090028 Kijk UitIJmuiden
3Assendelft 3090004 AssendelftAssendelft
4Santpoort 5090044 SantpoortVelserbroek
5De Vennep 4090014 De VennepNieuw-Vennep
6Ch. Soc. Zandvoort/Jopen 4090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
7HWP Haarlem 9090023 HWP HaarlemHaarlem
Vierde klasse H
1S.V. De Wijker Toren 6090061 S.V. De Wijker TorenBeverwijk
2Schaakgen. Het Paard van Ree 2090065 Schaakgenootschap Het Paard van ReeWijk aan Zee
3Kijk Uit 4090028 Kijk UitIJmuiden
4HWP Haarlem 11090023 HWP HaarlemHaarlem
Vierde klasse I
1S.C. Aalsmeer 4090003 S.C. WesteinderKudelstaart
2De Vennep 3090014 De VennepNieuw-Vennep
3De Uil 5090054 De UilHillegom
4HWP Haarlem 10090023 HWP HaarlemHaarlem