Of kies:   
    Home | Competitie | Beker | Jeugd | Clubs | Wedstrijdkalender | Ratings | Downloads | Contact | Links
  

oktober 2018
zmdwdvz
 
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
 
 
Poule indeling
Seizoen 2018-2019
    Pouleindeling  |  Ratings  |  Print  |  Help 
Pouleindeling
Eerste klasse A
1HWP Haarlem N1090023 HWP HaarlemHaarlem
2Ca´ssa-Eenhoorn N1090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
3Magnus Anna Paulowna Comb. N1090030 MagnusSchagen
4Castricum N1090009 CastricumCastricum
5K.T.V. N1090027 K.T.V.Enkhuizen
6Aartswoud N1090001 AartswoudHoogwoud
7En Passant N090015 En PassantDen Burg
8De Waagtoren N1090034 De WaagtorenAlkmaar
Eerste klasse B
1Krommenie N1090064 KrommenieKrommenie
2Chess Soc. Zandvoort N1090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
3Santpoort N1090044 SantpoortVelserbroek
4S.C. Westeinder N1090003 S.C. WesteinderKudelstaart
5HWP Haarlem N2090023 HWP HaarlemHaarlem
6Kennemer Combinatie N1090071 Kennemer CombinatieHaarlem
7Kijk Uit N1090028 Kijk UitIJmuiden
8De Uil N1090054 De UilHillegom
Tweede klasse A
1M.S.C. N1090032 M.S.C.Den Helder
2Aartswoud N2090001 AartswoudHoogwoud
3Groene Zes-Schaaklust N1090047 SchaaklustAndijk
4Schaakmat N1090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
5Schaakgroep Koedijk N1090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
6Ca´ssa-Eenhoorn N2090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
7Opening '64 N1090036 Opening '64Sint Pancras
8Heerhugowaard N1090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
Tweede klasse B
1Schaakclub Purmerend N1090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
2W.S.C. De Pion N1090039 W.S.C. De PionWormer
3Het Witte Paard N1090062 Het Witte PaardZaandijk
4De Waagtoren N2090034 De WaagtorenAlkmaar
5Z.S.C. Saende N1090042 Z.S.C. SaendeZaandam
6Volendam N1090066 VolendamVolendam
7Aris de Heer N1090002 Aris de HeerMiddenbeemster
8Castricum N2090009 CastricumCastricum
Tweede klasse C
1HWP Haarlem N3090023 HWP HaarlemHaarlem
2Bakkum N1090010 BakkumCastricum
3S.V. De Wijker Toren N1090061 S.V. De Wijker TorenBeverwijk
4Vredeburg N1090057 VredeburgLimmen
5Krommenie N2090064 KrommenieKrommenie
6Bergen N1090006 BergenBergen NH
7Excelsior N1090017 ExcelsiorHeemskerk
8De Waagtoren N3090034 De WaagtorenAlkmaar
Tweede klasse D
1Heemsteedse S.C. N1090022 Heemsteedse S.C.Heemstede
2Kennemer Combinatie N2090071 Kennemer CombinatieHaarlem
3De Vennep N1090014 De VennepNieuw-Vennep
4De Uil N2090054 De UilHillegom
5HWP Haarlem N4090023 HWP HaarlemHaarlem
6Assendelft N1090004 AssendelftAssendelft
7Hoofddorp N1090019 HoofddorpHoofddorp
8S.V. Het Spaarne N1090055 S.V. Het SpaarneHaarlem
Derde klasse A
1De Waagtoren N6 J090034 De WaagtorenAlkmaar
2De Strandloper N090048 De StrandloperPetten
3Magnus Anna Paulowna Comb. N3090030 MagnusSchagen
4M.S.C. N2090032 M.S.C.Den Helder
5Aartswoud N3090001 AartswoudHoogwoud
6Schaakmat N2090046 SchaakmatZuid-Scharwoude
7Warmenhuizen'76 N090059 Warmenhuizen'76Warmenhuizen
Derde klasse B
1K.T.V. N2090027 K.T.V.Enkhuizen
2K.T.V. N4090027 K.T.V.Enkhuizen
3Schaakgroep Koedijk N2090025 Schaakgroep KoedijkKoedijk
4Degoschalm-Revanche N090016 DegoschalmWestwoud
5Magnus Anna Paulowna Comb. N2090030 MagnusSchagen
6Heerhugowaard N3090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
7Schaakclub Purmerend N3090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
Derde klasse C
1De Waagtoren N4 J090034 De WaagtorenAlkmaar
2De Groene Zes/Schaaklust N2090026 De Groene ZesBovenkarspel
3Aartswoud N4090001 AartswoudHoogwoud
4Volendam N2090066 VolendamVolendam
5K.T.V. N3090027 K.T.V.Enkhuizen
6Ca´ssa-Eenhoorn N3090008 Ca´ssa-EenhoornHoorn NH
7Attaqueer N090005 AttaqueerNibbixwoud
Derde klasse D
1De Waagtoren N5090034 De WaagtorenAlkmaar
2Bakkum N2090010 BakkumCastricum
3Heerhugowaard N2090020 HeerhugowaardHeerhugowaard
4Schaakclub Purmerend N4090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
5Oppositie N1090037 OppositieHeiloo
6Opening '64 N2090036 Opening '64Sint Pancras
7Krommenie N3090064 KrommenieKrommenie
Derde klasse E
1Schaakclub Purmerend N2090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
2Schaakclub Purmerend N5090041 Schaakclub PurmerendPurmerend
3Oppositie N2090037 OppositieHeiloo
4Castricum N3090009 CastricumCastricum
5Schaakgenootschap Het Paard van Ree N090065 Schaakgenootschap Het Paard van ReeWijk aan Zee
6Vredeburg N2090057 VredeburgLimmen
7Excelsior N2090017 ExcelsiorHeemskerk
Derde klasse F
1De Uil N4090054 De UilHillegom
2Santpoort N3090044 SantpoortVelserbroek
3S.V. Het Spaarne N2 090055 S.V. Het SpaarneHaarlem
4S.C. Westeinder N2090003 S.C. WesteinderKudelstaart
5HWP Haarlem N6090023 HWP HaarlemHaarlem
6Kennemer Combinatie N3090071 Kennemer CombinatieHaarlem
7De Vennep N2090014 De VennepNieuw-Vennep
Derde klasse G
1Kijk Uit N2090028 Kijk UitIJmuiden
2Kennemer Combinatie N4 J090071 Kennemer CombinatieHaarlem
3HWP Haarlem N7090023 HWP HaarlemHaarlem
4Chess Soc. Zandvoort N2090011 Chess Soc. ZandvoortZandvoort
5De Uil N3090054 De UilHillegom
6Santpoort N2090044 SantpoortVelserbroek
7HWP Haarlem N5090023 HWP HaarlemHaarlem